10. november 2015

Žürii tagasiside autoritele

Esitletud idee äpist, mis aitab harjutuste abil laste kirjatehnikat lihvida, on ilmselgelt vajalik ja kasulik. Hetkel on kõik küll vaid mõtte tasandil, mistõttu ei osanud autorid täpselt selgitada, kuidas plaani ellu viima kavatsetakse hakata. Eksisteerib ka oht, et selle teemaga kaasnev sisuline ja ka tehniline töö võib osutuda autoritele üle jõu käivaks.

Meeskonna koostöö näis toimivat ladusalt. Tõstatud probleem asjalik. Projekti tulem õppeedukust soodustav. Digivahendite kasutamine mitmekesine ja vormistus eeskujulik.
Väga hea koostöö, innustunud tegijad. Juhendaja magistritööga leitud probleem ja analüüsi ja tagasiside põhjal innovaatiline lähenemine. Valmis loovtööd on võimalik rakendada õppetöös. Blogiga on alustatud, rohkem kirjeldada tööprotsessi.

Rollid olid jaotatud. Probleem on aktuaalne ja põhjendatud. Omandati palju uusi teadmisi. Digivahendeid kasutati iseseisvalt, vajati ka juhendaja abi. Töö on uuendusmeelne ja valmistöö oleks rakendatav reaalelus. Vaja tegeleda palju töö vormistusliku poolega. Blogi vajab hetkel palju täiendamist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar